Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

dreamve

  1. Miki98

    Vs code и ui design

    Здраво Дали има искуство некој со vs code? Css сами ли се пишуваат без помош? Како vozi.com изгледа е изработен на vs code со css. Колку време треба за да научиш на vs code и css? Што значи оваа ui design и дали може ui design да се конвертира право на вебстрана.
На врв Дно