Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

дозвола

  1. spiritBreaker

    лекарско за возачка

    Значи дечки следниов...проблем е: работам во скопје, арно ама, личната карта ми се води на Крушево. е сеа, си платив тука прва помош, лекарско, си извозив часови...за полагање морам Прилеп, пошто лична карта и морам така. ајде, ексик, арно ама, случајно ми текна да се јавам во автошкола една во...
На врв Дно