• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

download files from

  1. Miki98

    Trueupdate помош

    Здраво симнав trueupdate,аппликација која може да симнуваа преку интернет твои апплилации или други архиви. Проблем е што незнам како да го направам тоа,да ставам на аппликацијата update бутон и да си симнуваат аппикации од мојта страна.
На врв Дно