• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

donor

  1. Costigan_Jr

    Продадено MSI GTX1060 6GB AERO ITX

    Се работи за картичка - донор. Кулерот е употребен на друга 1060ка. Не дава слика, така да оди на продажба како неисправна. Дали може да се поправи - не знам. Цена 500 денари
На врв Дно