Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

#dongle

  1. Нема Слика

    CarLinKit 5.0 2air

    Го продавам горенаведениот dongle. Земен преку чичко али. Го давам пошто нарачав неколку слични вакви уреди и овој ми остана. Користи за да направи од wired android auto во колата во wireless. Повеќе инфо тука. Доаѓа со две кабелчиња, без кутија. Повеќе информации во пп.
На врв Дно