• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

донација

  1. hemicharot

    најдобар начин за ослободување од стари кабли

    океј вака ќе почнам.. од кога знам дека дома сме имале компјутер знам дека кога не се користел кабел јас би си го ставил во фиока, “за ако затреба“ (никогаш ниту еден не ми затребал), и искрено ми се смачи да гледам скоро целосно полн фиокар со кабли, во кој не само што има стари кабли кои што...
На врв Дно