• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

donacija kompjuter tablet laptop

  1. zojcep

    Donacija Kompjuter za Online Casovi vo Dracevo

    Grupa roditeli organiziravme online casovi za 3to odelenie vo Dracevo, megutoa nastavnik nema funkcionalen kompjuter. Dali znaete nekoj sto bi mozel da pozajmi ili donira eden laptop sto ima kamera za nastavnikot da moze da odrzuva casovi na decinjata za vreme na virusot dodeka decata nemozat...
На врв Дно