• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

домени

  1. bilokoj

    Предлог за регистар за домени (европски)

    Потребен ми е предлог за регистар кој нуди европски домени. Потребни ми е да купам неколку домени .bg .rs .si .de Исто ме интересира дали некој знае за Косово дали ќе се има .ks / .rks домени?
На врв Дно