Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

домашно кино

  1. Samsung HT-TZ215

    Samsung HT-TZ215

    Имам сараундче од Samsung модел HT-TZ215, делумно исправно, т.е. не чита дискови, работи радио, пушта mp3 од USB (би требало и DIVX), има далечинско. Една проценка, ако има заинтересирани може и понуда, лесно ќе се договориме.
На врв Дно