• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

домашно кино

  1. Necromancer

    Продадено Продавам Denon AVR-1610 5.1 Receiver

    Го продавам рисиверот од насловот заради купување друг. Користен за домашна употреба, во непушачка просторија, никогаш не отваран и сервисиран, многу сочуван, со кутија, стиропор,сВе. Карактеристики: 3 HDMI IN/1 OUT DTS-HD MA / DTS / Dolby TrueHD / DD+ декодирање. Dolby Atmos го декодира како...
На врв Дно