• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

domain

 1. DonFrozex

  Купувам PBN сајтови/домеини со 30+ DA/PA

  Ме интересира да купам домеин што има 30+ DA. Значи не барам активни домеини/сајтови кои си ги работите на дневна база. Ме интересираат сајтови кои сте ги „заборавиле“ и/или поради разни причини не ги работите, а сепак би можеле да извадете некоја пара од нив. (ако воопшто има овакви) Понуди и...
 2. L

  free host so php 5.4 +

  Zdravo. Dali nekoj znae nekoj websajt shto dava free host i domain i shto podrzhuva php verzija 5.4 ili po gore ?
На врв Дно