Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

dollar value

  1. DonFrozex

    Дискусија за вредноста на Доларот ( $ -> € )

    На форумов кај што добар дел од членовите се фриленсери, маркетери, е-бизнисмени или било која друга варијанта од која заработуваме $$$, верувам би било во интерес да имаме тема на која што ќе можеме да дискутираме за моменталната вредност на доларот. Доларот се смета како глобална валута...
На врв Дно