Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

docking station

 1. HP Elitebook 840 G2 + HP UltraSlim Docking Station

  HP Elitebook 840 G2 + HP UltraSlim Docking Station

  Молам за проценка на лаптопот и докингот од понежната половина. :) Многу добро зачуван, со минимални знаци на користење и тоа само на гумираната страна позади мониторот, на остатокот речиси и да нема гребнатинка. Ептен црвсто лаптопче, комплет алуминиумски, со 4G LTE модул, одлична тастатура со...
 2. Dell WD19 Docking Station

  Dell WD19 Docking Station

  Продавам неколку месеци користен DELL WD19 Docking station. Уредот функционира одлично без никакви забелешки. Може да се користи и на лаптопи од други производители. Ports: 1x USB-C 3. 1 (Gen 2), 1x USB-A 3. 1 (Gen 1 with power Share), 2x USB-A 3. 1 (Gen 1), 1x combo Audio/ headset, 1x audio...
На врв Дно