Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

dlna

 1. DAC/DAP - S.M.S.L DP3

  DAC/DAP - S.M.S.L DP3

  Како што гласи насловот. Продавм врвен модел на DAP/DAC од компанијата S.M.S.L со DAC chip > ESS Sabre ES9018Q2C • Using dual SABRE ES9018Q2C which from ESS technology USA, features high SNR, very low THD+N and build -in large current headphone amplifier. • Support Bluetooth 4.0 input and...
 2. Глупав

  Blizoo + Philips 40PFH5500

  Да не ги рекламирам сега Blizoo не е ни битно... Се решив за еден од пакетите и решив да земам телевизор Philips 40PFH5500 од нив на 48 рати (може и ќе заборават за долгот после 36тата рата). Прашањето ми е следново : Дали некој знае информација телевизорот дали има поддршка за DLNA, бидејќи...
На врв Дно