Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

џојстик

 1. Saitek X52 - H.O.T.A.S

  Saitek X52 - H.O.T.A.S

  Се продава Saitek X52 во добра состојба и целосно исправен. Сите потенциометри здрави, линеарни и без шум (spikes) Софтверски поддржан од Windows 7 до Windows 11 Единствена мана е што недостасува копче на throttle-от но има 23 дугмиња, три осум насочни hat свичеви и 7 оски. Со употреба на...
 2. thexfiles125

  Нови Xbox One контролери во Скопје?

  Барам нов Xbox one контролер до околу 3000 ако е можно, порани го имаше во Anhoch но сега нема, во многу места се стар модел (без 3.5mm приклучок за слушалки и гума околу рачките) а за тој бараат по 3700, или пак се по некој Омега бренд а не оригинални, дане знае некој каде да барам?
На врв Дно