• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

џоистик

  1. Luxell

    Телефонот како Андроид џоистик,како!?

    Како можам да го искористам телефонот со андроид ос како џоистик за играње на игри на андроид бокс?
На врв Дно