• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

djcontroller

  1. Глупав

    Numark контролер за музика

    Некој да понуди нешто по разумна цена??? Доколку се сложи за размена со таблет (се разбира со моја доплата) би било одлично !!!
На врв Дно