Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

diskstation

  1. Продавам Synology DiskStation 4-Bay (DS414)

    Продавам Synology DiskStation 4-Bay (DS414)

    Продавам користен Synology DiskStation DS414 (за 4 дискови). Беспрекорно работи, користен во домашни услови. Нема гаранција. Marvell Armada 370 1.2 GHz CPU 1 GB DDR3 Memory До 16 TB Internal Capacity 2 x USB 3.0/1 USB 2.0 Port 2 x Gigabit LAN 2 x Cooling Fan Доколку некој има потреба...
На врв Дно