Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

diskovi

  1. Продавам повеќе 4TB, 3TB, 2ТB, 1TB, 500GB и 320GB, 2.5 и 3.5 инчни дискови

    Продавам повеќе 4TB, 3TB, 2ТB, 1TB, 500GB и 320GB, 2.5 и 3.5 инчни дискови

    Продавам повеќе 4TB, 3TB, 2ТB, 1TB, 500GB и 320GB, 2.5 и 3.5 инчни дискови Цените се по диск. = 2.5 инчни дискови = 80GB - Hitachi - HTS541080G9SA00 (оди гратис со првиот што ќе купи било што, доколку го сака се разбира...) 500GB - Western Digital Blue - WD5000LPCX x 2 (1000 денари) 500GB -...
На врв Дно