Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

disabled

  1. dipetar

    Disabled Facebook account

    Не знам дали на некој се случило, ама fb ми напрај disabled account пошо се сомневале дека не се викам така, и сум морал копија од официјален документ да им пратам. Ок, зацрнив доверливи податоци, атачирав скен од лк, ама на крај ми вика дека неможно е да се направи евалуација поради малиот...
На врв Дно