Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

dirty power

  1. steelseries

    EMI/Dirty Electricity и неговото влијание во вашите Домови.

    Оваа тема ја започнувам бидејќи прочитав пост од @krema која е вистинита и жалосна дека, ЕВН наплаќа лажни суми, инфраструктурата им е катастрофална, а и влијанието од нивниот квалитет и сврзаност. Како и дали воопшто се браните од вакви бранови кои што се штетни за човечкото(животинското)...
На врв Дно