• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

дигитално видео

  1. I

    Книга/ скрипта дигитално видео

    Здраво Ве молам , ми треба скрипта или книга за ДИГИТАЛНО ВИДЕО ако некој има нешто за овие предмети: - Дигитално процесирање на сигнали М. Богданов и С. Богданова - Дигитални видеосистеми - Дигитално процесирање на видео Фала
На врв Дно