• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

destiny 2

  1. JensenInterceptor

    Зошто даваат беспари копија на Дестини 2?

    Само што добив копија на Дестини 2, иако во суштина никогаш не мислев да ја играм :) Си викам ват д фак, гледам или така ми се чини, беспари копија на Дестини 2, на Батл Нет, ватафак :oh::oh::oh: Зошто даваат, не им се купува ли?
На врв Дно