• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

desktop pc hewlett-packard

  1. zipi123

    Prodavam Hp pc

    Model:Hp compaq 6000 pro MT Pc Cpu:Core 2 duo E7500 2.93ghz MB:Hewlett-Pacard 3048h Ram: 4x1 gb ddr3 HDD:250gb hitachi Win 7 ultimate. cena 4000den.
На врв Дно