• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

denon

 1. Нема Слика

  Аудио Видео Ресивер Denon AVRX1600H

  Здраво, продавам половен ресивер Denon AVRX1600H со расипан HDMI OUT. Се друго на него работи. Користен е во кино со 5.1.2 Dolby Atmos конфигурација. Купен е пред околу 18 месеци на ново од аудио центар. Гаранција нема. Доколку на некој му брка работа за аудио сетап, може без проблем да се...
 2. Нема Слика

  Аудио Видео Ресивер Denon AVRX1600H

  Здраво, продавам половен ресивер Denon AVRX1600H со расипан HDMI OUT. Се друго на него работи. Користен е во кино со 5.1.2 Dolby Atmos конфигурација. Купен е пред околу 18 месеци на ново од аудио центар. Гаранција нема. Доколку на некој му брка работа за аудио сетап, може без проблем да се...
 3. optimusdarko

  Препорака за звучници.

  Е вака, ми дојде при рака Denon AVR-1801 од другарче, сакам да го сместам во соба голема некои 12квадрата, па ми треба помош околу звучките, да биде таман за собчето, би сакал да биде нешто 5.1 и да биде претежно за филмчиња сетап, помалце ќе се слуша музика. Препорака од вас ? Прајз рејнџ да...
На врв Дно