Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

dell xps

 1. 1x8GB 3200MHz SK hynix SODIMM

  1x8GB 3200MHz SK hynix SODIMM

  рамот е изваден од DELL XPS, се продава поради надградба. 1500 денари
 2. gorgekara

  Dell XPS 13" лаптоп во Македонија

  Разгледувам моментално лаптопи низ продавниците наши, но никаде не можам да најдам Dell XPS 13". Бидејќи макпетрол се официјални дистрибутери си помислив дека они може да имаат, но немаат ништо поставено на сајтот. ___ Дали знае некој каде е можно да се најде ваков лаптоп и какви конфигурации има?
На врв Дно