• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

dell up3216q

  1. gokica

    Dell UP3216Q-краток осврт

    Сакав да направам подетална рецензија зашто мониторот може да понуди многу повеќе од било кој стандарден монитор но времето ме гази. Па така само на кратко ќе го презентирам со фотографии од интернет: Dell UP3216Q: Мониторот ги има следните спецификации: Дијагонала: 31.5" / 80.01 cm, 16:9...
На врв Дно