Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

dell u2419h

 1. Проценка на Dell U2414H

  Проценка на Dell U2414H

  Проценка на монитор Dell U2414H, исправен, користен како втор монитор Спецификации: LED monitor 24" 1920 x 1080, IPS 250 cd/m² 1000:1 8 ms, 2xHDMI, DisplayPort, Mini DisplayPort, Оди комплет со HDMI кабел USB 3.0 Upstream кабел Mini-DP to DP кабел
 2. Dell U2419H

  Dell U2419H

  Продавам комплетно исправен и безпрекорно сочуван монитор DELL U2419H IPS, кој доаѓа со комплетно пакување. Користен е како втор монитор претежно за работа и нема заглавени или мртви пиксели. Мониторот е купен од Телеком, би требало да има гаранција до август али не можам да ја најдам, па нека...
 3. NecrotoX

  Лоша слика на Dell U2419H

  Дечки купив вчера DELL U2419H ама не сум задоволен од приказот на сликата, некако имa жолтеникава нијанса и како да нема длабина, не знам како да се изразам, како washed out е сликата. Пробав да подесувам РГБ слајдери и слично ама не помогна многу. А кога за првпат го вклучив вчера толку се...
На врв Дно