Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

dell latitude 5430

  1. Dell Latitude 5430

    Dell Latitude 5430

    Се продава Dell Latitude 5430 со следните карактеристики: 12th Gen Intel i5-1235U 4.4GHz 16gb ram 3200 mhz 512 gb M2 ssd 14" privacy screen Лаптопот е отворен само за инсталација на оперативен систем и не е користен. Со лаптопот следува торба оригинална Dell.
На врв Дно