• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

dell h61

  1. zipi123

    Проблем со матична плоча Dell

    Имам проблем со матична плоча делл,при секое палење ми го покажува ова. Ја измерив батеријата покажува 2.9в. Пробав во биос нешто да најдам али нема ништо за ова, на тестирање на плочата ми извади фронт панел ерор.Плочата е ставена во обичен десктоп пц (не брендиран) Ке оставам и слика од...
На врв Дно