• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

dell alienware

  1. Мариијан

    MacBook vs Dell Alienware

    Здраво ако може да го слусшнам вашето мислење за овие лаптопи, малце се постари... :( -MacBook Pro 15 Late 2011 intel Core i7 2.2GHz 16GB ram 1600MHz SSD 256GB Dell Alienware M17x r3 исто 2011/12 мислам дека беше I7 core - 2 16 gb ram 1TB HDD
На врв Дно