Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

dell 13"

  1. gorgekara

    Dell XPS 13" лаптоп во Македонија

    Разгледувам моментално лаптопи низ продавниците наши, но никаде не можам да најдам Dell XPS 13". Бидејќи макпетрол се официјални дистрибутери си помислив дека они може да имаат, но немаат ништо поставено на сајтот. ___ Дали знае некој каде е можно да се најде ваков лаптоп и какви конфигурации има?
На врв Дно