Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

dekstop

  1. Serverski i desktop napojuvanja 80 plus platinum 495w 750w 1100w 1400w DELL HP HPE

    Serverski i desktop napojuvanja 80 plus platinum 495w 750w 1100w 1400w DELL HP HPE

    Se prodavaat serverski napojuvanja koristeni izvadeni od refurbished serveri so redundant (2xnapojuvanja) odlicni, foto vo prilog za detalite: DELL 3x 495w - 3.000mkd po parce DELL 2x750w - 3.500mkd po parce DELL 2x1.100w - 4.000mkd HPE 1x1.400w - 4,500mkd po parce
На врв Дно