• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

deface

  1. D

    Кога еден голем бренд нема локални домени, пр. Samsung.rs

    Лош виц, ама боље него политички пропаганди... :D
На врв Дно