Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

deepcool

 1. Deepcool DA600-M 80+ Bronze

  Deepcool DA600-M 80+ Bronze

  Гаранција истечена пред месец дена, одлична состојба.
 2. Deepcool Gammaxx L120 V2 RGB

  Deepcool Gammaxx L120 V2 RGB

  Се продава водено ладење Deepcool Gammaxx L120 V2 како на сликава компатибилно за сите сокети и матични, во одлична состојба со сите додатоци, кутија, кеси и слично. Купено од Анхоч 2021 година, работи и лади одлично, до сега возено на Рајзен 5600Х со ПБО оверклок без никакво прегревање...
 3. Deepcool MF120 GT

  Deepcool MF120 GT

  Се продаваат кулери: Deepcool MF120 GT 3 in 1 1800rpm A-RGB Исчистени, одлична состојба, доаѓаат со proprietary rgb контролер и гратис неонка (argb). Повеќе инфо: MF120 GT-3 IN 1 - DeepCool View: https://youtu.be/4y7bTkkmf3k
 4. BeQuiet Pure Wings 2 140mm

  BeQuiet Pure Wings 2 140mm

  На продажба кулер нов некористен, изваден од куќиште BQ 500DX. Точен модел: BQ PUW2-14025-LS-9. Цена: 600 денари фиксна. Во комплет со Deepcool TF120S за 1.000 денари.
 5. Кулер Deepcool TF120S

  Кулер Deepcool TF120S

  Користен како CPU кулер на Hyper212 ка, без никакви проблеми. Одличен кулер со топ перформанси.
 6. ATX case Deepcool Matrexx 55 со 2x GS 120mm fans

  ATX case Deepcool Matrexx 55 со 2x GS 120mm fans

  Куќиште Deepcool Matrexx 55 купено во 2020 од Анхоч, како ново без никакви траги од користење. Доаѓа заедно со сите кабли за вградениот RGB контролер, штрафови и standoffs. Со куќиштето следуваат и два Deepcool GS 120mm вентилатори купени исто од Анхоч.
На врв Дно