Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

deepcool kendomen

  1. Кукиште Deepcool Kendomen Titanium

    Кукиште Deepcool Kendomen Titanium

    Кукиштето е супер сочувано, речиси како ново. Доаѓа како што доаѓа фабрички, со 5 кулери (од кои 2 светат бело), сите штрафчиња и аксесоари. Сите кулери, работат одлично. Доле, напред и горе има филтри за прашина, лесно монтирање на ХДД/ССД итн. До копчето за POWER има и копче за селектирање на...
На врв Дно