• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

дедицирани конфигурации

  1. QhostMK

    Помош / Прашања / Конфигурации - Дедицирани сервери

    Во оваа тема може да постирате прашања и проблеми за дедицирани сервери ( избор на конфигурации, проблеми со сервери, и сл. ), без разлика дали сте наш корисник или од друг хостинг провајдер. Нашиот тим ќе се обиде да ви одговори и помогне најдобро што може. Тимот на QHost.mk
На врв Дно