• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

дедицирани конфигурации

  1. QhostMK

    Помош / Прашања / Конфигурации - Дедицирани сервери

    Во оваа тема може да постирате прашања и проблеми за дедицирани сервери ( избор на конфигурации, проблеми со сервери, и сл. ), без разлика дали сте наш корисник или од друг хостинг провајдер. Нашиот тим ќе се обиде да ви одговори и помогне најдобро што може. Тимот на QHost.mk
На врв Дно