Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

деца

  1. JasSum

    Гејминг за деца.

    Пред да нападнете дека за деца единствени игри треба да бидат тие што не вклучуваат екран... Поборник сум за такви неекрански игри и пред се такви игра детево, но другарчињата играат... А штом играат, треба да знае што е тоа за да не биде outcast. Па тие што имаат деца што играат игри, нека...
На врв Дно