Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

deathadder

 1. Surreal

  Продадено Продавам Razer Deathadder V2

  Продавам Razer Deathadder V2. Купен е на 17.01.2022 и е користен 2 недели. Има уште 2 години гаранција. Го продавам зошто не ми легна на рака како што очекував. Цена 2000 денари фиксно.
 2. fuzzjaw

  Продадено Razer DeathAdder V2 Pro + Chroma Dock

  Продавам Razer DeathAdder V2 Pro во комплет со Chroma Charging Dock. Маусот е во беспрекорна состојба, без никакви траги на употреба, 10/10 и функционално и козметички. Користен е по некој саат неделно за гејминг, го продавам пошо зедов нов и не го користам веќе. Оди комплет со...
На врв Дно