Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ддр4

  1. Trident Z RGB DDR4-3000 CL16 4x8 GB

    Trident Z RGB DDR4-3000 CL16 4x8 GB

    Купени од Нексио, гаранција е помината.... рамовите се перфектни https://www.gskill.com/product/165/166/1536547686/F4-3000C16S-8GTZR
На врв Дно