• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ddr3l

  1. cgfreak

    Продадено 16GB (2x8GB) SODIMM DDR3L - 1600MHz 1.35V

    Денес извадени заради надградба. Работат одлично, без никакви проблеми досега. Цена: 1x8GB: 1800ден. 2x8GB: 3500ден.
На врв Дно