• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ddr3 775 quadcore

  1. zipi123

    Kupuvam 775 ddr3 maticna ploca

    Da poddrzuva quad core q9400 nebitenn brend, ponudi vo pp
На врв Дно