Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ddr2

 1. RAM мемории, DDR2, DDR3

  RAM мемории, DDR2, DDR3

  3x 1GB A Data DDR2 667MHz - 200 ден парче 2x 2GB Kingston DDR3 1333MHz - 400 денари 1x 4GB Patriot DDR3 1600MHz - 500 денари Сите комплет: 1.300 денари.
 2. LadiC

  Купувам мемории за десктоп 4хDIMM DDR2 2GB 667MHz/800MHz

  Потребно ми е да купам --- 4 парчиња рам меморија 4х2GB DDR2 667MHz/800MHz за донација на 2 компјутери DELL Optiplex GX520 мислам дека највеќе подржува 800MHz... Ако има некој да ми понуди.
На врв Дно