Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ддр2

  1. Нема Слика

    Купувам 2GB DDR2 SODIMM

    како што гласи насловот барам една плочка од 2гб ддр2
На врв Дно