• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ddc

  1. rippermkd

    водна пумпа

    купувам водна пумпа DDC (само пумпа) или D5 или друга пр. thermaltake со топ (евентуално со резервоар). битно ми е да е тивка и сите конектори да се G1/4
На врв Дно