• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

daw

  1. SonicMK

    Музичка продукција и миксови

    Дечки, девојки и музички фанатици, споделете искуства и Ваши soundcloud, mixcloud, beatport, bandcamp итн.. профили или линкови со продукции / миксови / видеа со ваши креации. Ајде и една анкета за оние што продуцираат. Еве да почнам. Продуцирам подолго време на FL Studio во домашни услови...
На врв Дно