• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

datascience

 1. M

  Прашалник - Методологии за управување со човечки ресурси во проекти од податочна наука

  Здраво, Ве замолувам да одвоите 5 минути од Вашето време и да го пополните прашалникот од линкот во прилог...
 2. V

  Прашалник - Методологии за управување со човечки ресурси во проекти од податочна наука

  Ве замолувам да одвоите 5 минути од Вашето време и да го пополните прашалникот од линкот во прилог. Методологии за управување со човечки ресурси во проекти од податочна наука Содржината на овој прашалник се однесува исклучиво на оние што моментално се вработени или работат во областа на data...
На врв Дно