• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

dash cam

  1. Colopix

    Kamera za vo avtomobil

    Zdravo, vo anhock vidov deka imaat kameri no nemaat na zaliha ni od dvata modela. Koga gi prasav dali ke dobijat novi tie ne mi dadoa precizen odgovor. Dali postoi nekoe drugo mesto od kade moze da se kupi dash cam vo mk? (setek, niko, ddkom, neptun, tehnomarket, amc nemaat prasav) Btw dali...
На врв Дно