Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

dap

 1. FLEGMA

  Продадено DAC/DAP - S.M.S.L DP3

  FLEGMA додаде нов оглас: DAC/DAP - S.M.S.L DP3 - 15.000 ден. Видете го целиот оглас...
 2. DAC/DAP - S.M.S.L DP3

  DAC/DAP - S.M.S.L DP3

  Како што гласи насловот. Продавм врвен модел на DAP/DAC од компанијата S.M.S.L со DAC chip > ESS Sabre ES9018Q2C • Using dual SABRE ES9018Q2C which from ESS technology USA, features high SNR, very low THD+N and build -in large current headphone amplifier. • Support Bluetooth 4.0 input and...
На врв Дно