• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

далечинско

  1. B

    Искуство со смарт далечински кај ТВ и voice control

    Гледам сите теми се повразни со ТВ и панел, сакам да проверам дали има некој искуство со користење на смар далечинско посебно magic remote од LG, поскапите samsung имаат нешто слично како и sony. Како функционира voice control пребарување гласовно на You tube, пребарување во прабарувач како и...
На врв Дно