Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

dac

 1. USB Desktop DAC Topping E30

  USB Desktop DAC Topping E30

  се продава DAC-от од насловот. Topping E30 сребрена боја - DAC 32bit 768kHz DSD512 \ Topping E30 DAC Review. Козметички и функционално како нов, даљинското не е никогаш користено. 071 389 396 Горан (Карпош Скопје)
 2. Schiit Bifrost DAC

  Schiit Bifrost DAC

  Да се ослободам малку од опрема: Schiit Bifrost DAC - 650 590eur Audioquest Mackenzie XLR 0,5m - 250eur Audioquest Cinnamon Coax и Type C to Type B USB2.0 - 50eur парче, 100eur за двата Прв корисник, како нов e. Го земав пред неколку месеци, можеби година стигна веќе. Доаѓаат со целосно...
 3. FLEGMA

  Продадено DAC/DAP - S.M.S.L DP3

  FLEGMA додаде нов оглас: DAC/DAP - S.M.S.L DP3 - 15.000 ден. Видете го целиот оглас...
 4. DAC/DAP - S.M.S.L DP3

  DAC/DAP - S.M.S.L DP3

  Како што гласи насловот. Продавм врвен модел на DAP/DAC од компанијата S.M.S.L со DAC chip > ESS Sabre ES9018Q2C • Using dual SABRE ES9018Q2C which from ESS technology USA, features high SNR, very low THD+N and build -in large current headphone amplifier. • Support Bluetooth 4.0 input and...
 5. Андреј

  Hidizs Sonata DAC HD II: USB-C -> 3.5mm аудио кабелче

  По многу различни кабли, најдов еден што можам да кажам дека го засилува аудио сигналот на задоволително ниво. Понудата на нови телефони без 3.5мм влез е реално голем проблем ако имате многу слушалки со 3.5мм џек. По неколку тестирани кабли, овој е навистина одличен, но и малце скап. Цената беше...
На врв Дно